Massaažiliigid: 
 • Klassikaline massaaž  
 • Aroomimassaaž  
 • Kupumassaaž
 • Lümfimassaaž
 • Meemassaaž
 • Spordimassaaž
 • Tselluliidimassaaž
 • Vana-Eesti massaaž
       Idamaised massaažid
 • Refleksoloogiline jalamassaaž
 • Champi peamassaaž
 • Tui na 
 • Gua sha
 • Tok Sen


Broneerimine:


Email again:
Vali sobivad nädalapäevad

Aja kokkuleppimiseks helistame Teile 48 tunni jooksul


Lisainformatsioon:
Tel: (+372) 5188 373 
vastame E-R kl 15-17

Massaažiliikide kirjeldus:


Klassikaline massaaž on levinuim massaažiliik, mida tehakse tavaliselt õliga. Massaaži võib teha vastavalt kliendi soovile üksikutele kehaosadele või kogu kehale. 


Massaaži eesmärgiks on kudede hapnikuga varustatuse parandamine ja organismist toksiinide eemaldamine, ainevahetuse kiirendamine, energiavarude taastamine, lihastoonuse korrigeerimine. Toime on vastavalt kasutatud võtetele lõõgastav või toonust tõstev. Klassikalise massaaži tehnikad sisaldavad endas silitamisi, naha ja naha-aluskoe hõõrumisi, lihaste muljumist, vibratsiooni ja erinevaid kergeid löökvõtteid. Peale massaaži on soovitav juua ravimteed või mineraalvett ning paar tundi mitte süüa.


                                                            Soovituslik klassikalise massaaži kestus: 30-90 min

Hinnad:

30 min - 15 eurot

45 min - 20 eurot

60 min - 25 eurot

90 min - 35 eurot

 

Aroomiteraapia ehk aroomimassaaž ühendab endas klassikalise massaaži kerged pindmised silumisvõtted ja taimede eeterlike õlide raviomadused. Ravi ja salongimassaažina kasutatav meetod võimaldab nii lõõgastumist kui ka väga mitmekesiste haiguste mõjutamist vereringesse imenduvate eeterlike õlide molekulide kaudu. Igal õlil on oma toime nii füüsilisele kehale kui ka hingele: rahustavad, ergutavad, puhastavad. Aroomterapeut selgitab välja kliendile sobivama õli koostise. Aroomteraapia aitab inimesel üle saada tema muredest, vabastab seesmised pinged, mis muidu aja jooksul ka kehale mõjuma hakkaksid ning samuti mõjub aroomimassaaž juba olemasolevatele füüsilistele probleemidele. Eeterlikud õlid püsivad kehas kuni 72 tundi, noorendades sel ajal kudesid ja parandades naha elastsust. 


Massaaž parandab vereringet, lümfi äravoolu, eemaldab jääkained organismist, mõjub hästi seedimisele, aitab ennetada ja kergendada peavalu, sobib ka unetuse korral, madala ja kõrge vererõhu puhul, soodustab sügavat hingamist, tõstab tuju ja heaolutunnet, stimuleerib immuunsüsteemi.


Soovituslik massaaži kestus: 60-90 min

Aroomimassaaži hind sisaldab eeterlike õlide maksumust


Hinnad:

60 min - 28 eurot

90 min - 38 eurot


        Refleksoloogia
ehk tsooniteraapia on raviviis, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisundeist keha pinnale kindlatesse tsoonidesse. Teraapia käigus masseeritakse erinevaid kehapiirkondi ja vastavaid muutusi (valu, nahamuutused) leides saab informatsiooni organismi hetkeseisundist ning kroonilistest ja läbipõetud haigustest. Tegemist on ohutu ja loomuliku ravimeetodiga, mis toimib kindlate reflektoorsete punktide või tsoonide vajutamise kaudu inimese kehal. Iga reflektoorne punkt või tsoon vastab mingile kehaosale. Oletatava probleemi puhul saadab organile vastava punkti puudutamine valuaistingu. Jalatalla tsooniteraapia: peamiselt jalalabal (vahel ka säärel) teostatava massaaži eesmärgiks on lõõgastuse ja tasakaalu saavutamine, ka soovituse andmine eriarsti külastamiseks oletatava probleemi kahtluse puhul. Kasutatakse nii haiguste ennetamiseks, toetavaks teraapiaks kui ka raskemate haiguste järelraviks.


Nende punktide mõjutamine stimuleerib närvilõpmeid ja vereringet, parandab organite tööd, samuti leevendab stressi ja pinget kehas. Tähtsamad terviklikud tsoonidesüsteemid on jalalabal, säärel, reiel, kehal, kõrvas ja koljul. 


Soovituslik massaaži kestus: 45-90 min


Hinnad:

45 min - 22 eurot

60 min - 25 eurot

90 min - 35 eurotGua sha on meetod, mida nimetatakse ka „haiguse ära kraapimiseks“. Algselt hakkasid seda kasutama hiina talupojad palaviku alandamiseks rohkem kui 2000 aastat tagasi. Tänapäeval on see idamaade meditsiinis levinud tehnika. Energia (Qi) või verevoolu seiskumine mõnes kehapiirkonnas on sagedane valude põhjus. Gua sha meetodiga pannakse need uuesti liikuma. Enne massaaži määritakse mõjutatav kehapiirkond ravimtaimedest õliga. Seejärel liigutakse spetsiaalse kaabitsaga mööda vastavaid meridiaane. Erineva kujuga kaabitsad võivad olla tehtud nefriidist, looma luust või sarvest, plastikust, kasutada võib ka hiinapärast supilusikat või münti. Protseduuri võib teostada igal kehapiirkonnal. Kui probleem on tõsine, võivad kraapimise tulemusel tekkida valutud verevalumid, mis kaovad mõne päevaga.


Gua sha parandab vereringet ja ainevahetust, aitab väljutada jääkaineid. Enamik patsiente tunnetab muutust organismis koheselt. Pärast protseduuri soovitatakse järgneva päeva jooksul puhata ning vältida alkoholi, ülesöömist, paastumist, rasket tööd ja treeningut.                    


Soovituslik massaaži kestus: 30-40 min


Hinnad:

30 min - 12 eurot

Kupumassaaž on massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse kuppe. Kupuga tekitatud vaakumi abil mõjutatakse keha pindmisi pehmeid kudesid ja selle kaudu kogu organismi. Kupumassaaž töötleb hästi ka tselluliiti. Massaaži alustatakse ja lõpetatakse klassikalise massaaži võtetega.

Kupud on efektiivsed erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesvalu, pingest tingitud peavalu, külmetushaiguste raviks.


Kupumassaaž trimmib nahka, puhastab poore, vähendab tselluliiti, tõhustab siseorganite tööd, intensiivistab verevarustust, mille tagajärjel vähenevad lihaspinged ning liigeseprobleemid. Hea psühhoemotsionaalse efektiga.


                                                           Soovituslik massaaži kestus: 30-60 min

Hinnad:

30 min - 15 eurot

45 min - 20 eurot

60 min - 25 eurotVana-Eesti massaaži näol on tegemist raviviisiga, milles on ühendatud esivanemate oskused ja tänapäeva teadmised. See on pehme, kuid sügavalt toimiv teraapia, milles on iidne tarkus teha teisele head, teha väe ja südamega. Teraapia toimub põrandale asetatud matil. Üldjuhul on klient kerges riides või linaga kaetud, kuid aeg ajalt käsitletakse ka paljast keha. Kasutatakse võtteid nagu katsumine, hällitamine, kõõlumine, muljumine, pigistamine, venitamine ja veskikivi.


Massaaž tõstab lihastoonust, parandab lümfi- ja vereringet, stimuleerib siseorganite tööd; mõjutab autonoomset närvisüsteemi, tekitades lõdvestumise tunde ja soodustades stressiga toimetulekut. Närvisüsteemi mõjutamise kaudu lõdvestab ja tekitab Vana-Eesti massaaž heaolu ning rahulolutunde. Kasutatakse ka konkreetse tervisehäda või vaevuse leevendamiseks. 


Soovituslik massaaži kestus: 60-120 min


Hinnad:

60 min - 30 eurot

90 min - 35 eurot
120 min - 40 eurot

Tok Sen on iidne Põhja-Taist pärit teraapia, mille ajalugu ulatub üle 4000 aasta tagusesse aega. Teraapias kasutatakse erineva kujuga puu-pulkasid ja haamrit, millede rütmilisel löömisel tekkiv vibratsioon aitab avada sügavaid energia blokeeringuid energiakanalites. Tok Seni võib kasutada iseseisva teraapiana või massaaži ühe osana.


Tok Sen teraapia on tõhus vahend mõjutamaks meie keha puu-elementi, mis idafilosoofias on seotud maksa ja sapiga. Kuna puu-elemendi blokeeringud mõjutavad ka meie silmi ja nägemist mitmel tasandil füüsiline-emotsionaalne-vaimne, siis energiate avades oskame näha elu ning maailma palju laiemalt.


 Soovituslik massaaži kestus: 60 min

Hinnad:

60 min - 25 eurot

Lümfimassaaž on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav pindmine massaaž. Lümfiteraapia on eriti sobilik neile, kellel on lümfiringe häired, tursed ja vedelikupeetus. Lümfide mõjutamine ei ole valulik, see on õrnalt sooritatav ravimassaaž. Seda kasutatakse näiteks alajäsemete veenilaiendite, lümfiteede ahenemisest tingitud tursete, rasedusaegsete tursete leevendamiseks, samuti ulatuslike operatsioonide ja traumajärgsel perioodil. Massaaži kaudu mõjustatakse nii rakke kui rakuvaheainet – vere ja lümfi ning sidekoe vedelikke. Samal ajal lükatakse jääkained veresoonte seinte juurde ja nii eemalduvad ka teised ained kiiremini. Toimub organismi puhastumine.


Lümfimassaaž mõjutab lümfiringe kaudu vere-, lümfi- ja sidekoevedelikke. Ergutab organismi puhastustööd, stimuleerides lümfivedeliku voolamist lümfiteedes.


Soovituslik massaaži kestus: 60-90 min


Hinnad:

60 min - 30 eurot

90 min - 35 eurot

India peamassaaži Champi tehakse kas ilma õlita või kookoseõli, valgesinepiõli, linaseemneõli ja spetsiaalsete looduslike ürdisegudega. Seda peetakse parimaks vaimseid pingeid maandavaks massaažiks. See on tervet organismi tasakaalustav, rahustav ja lõdvestav massaaž, mis aitab ka peavalude ja unehäirete korral ning parandab keskendumisvõimet.


See parandab vereringet ja kookoseõli idamaiste ürtidega toidab juuksejuuri mille toimel õhukesed juuksed muutuvad tugevamaks. Leevendust saab peavalule, väsinud silmadele ja kohinale kõrvades. Mõtlemine kiireneb ja õpingutulemused paranevad.


  Soovituslik massaaži kestus: 40 min

Hinnad:

40 min - 25 eurotMeemassaaži tehakse naturaalse suhkrustunud meega, mis oma kleepuvuse tõttu toniseerib nahka, eemaldab nahaalustest kudedest jääkaineid ja kiirendab vereringet. Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid ja energia hakkab neis jälle vabalt voolama, paraneb vereringe naha aluskihtides ja lihastes. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist.


Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspinget, mis tekib jääkainete kogunemisest. Vere ja lümfiringe kaudu aitab see väljutada organismist jääkaineid, stimuleerib naha aluskoe ja verevarustuse tööd. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore.


Soovituslik massaaži kestus: 60-90 min

Meemassaaži hind sisaldab mee maksumust

Hinnad:

60 min - 30 eurot

90 min - 35 eurot

Spordimassaaž sobib regulaarselt spordiga tegelevatele ja aktiivse eluviisiga inimestele. See on tugev ja intensiivne massaaž, mida tehakse kas treeningujärgselt lihastoonuse alandamiseks, enne treeningut lihastoonuse tõstmiseks või pingelise füüsilise töö tegijaile. Massaaž sisaldab palju venitusharjutusi lihastele. Peale massaaži on soovitav juua tavalisest rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist. Peale massaaži on soovitav puhata umbes 30 minutit.


Spordimassaaž tõstab töövõimet, valmistab inimese ette kestvaks aktiivseks lihastööks ja kiirendab taastumisprotsessi.


  Soovituslik massaaži kestus: 30-90 min

Hinnad:

30 min - 15 eurot

45 min - 20 eurot

60 min - 25 eurot

90 min - 35 eurot
Tselluliidimassaaž
on tugev ja intensiivne protseduur probleemsetele kehapiirkondadele. Tselluliit tekib mürkainete kogunemisel naha alla, mida keha ei suuda ise loomulikul teel organismist eemaldada. Kui mürkaineid koguneb liiga palju, siis tekib selles piirkonnas kudedes vedelikupeetus, mõningad muutused sidekoes ning kõik see kokku moodustab tselluliidi ehk rahvakeeli apelsinikoore efekti. Probleemset piirkonda masseeritakse ja kasutakse erinevaid vahendeid: eeterlikke õlisid, spetsiaalseid tselluliidikreeme, looduslikke tselluliidivähendajaid: mesi, merevetikad, kummikupud. Protseduuri järgselt on soovitav rohkem juua, et tagada jääkainete väljaviimine organismist.

Tselluliidi käsimassaaž on mõeldud tselluliidi vähendamiseks ja naha toniseerimiseks. See taastab naha elastsuse, normaalse ainevahetuse ja vereringe.


Soovituslik massaaži kestus: 60-90 min

Hinnad:

60 min - 25 eurot

90 min - 35 eurotTui na ehk Hiina massaaž on traditsiooniline idamaade ravimassaaž, mida on Hiinas praktiseeritud juba üle 2000 aasta. Tui na kasutatakse nii haiguste raviks, kui ka profülaktikaks, nii väikelastel kui ka täiskasvanutel. Tui na eesmärk on hoida eluenergia ehk qi voolu tasakaalus. Qi liikumise aeglustumine või seiskumine põhjustab haigusi, tasakaalus qi omakorda tagab elujõu ja harmoonia ning toetab elundite talitust. Eluenergia aktiveerimine ja tasakaalustatud voolamine tagatakse akupunktuuri punkte ja energiakanaleid mõjutades. Tui na massaaž hõlmab kogu keha: kaela, selga, tuharaid, käsi, jalgu, pead ja nägu ning põhineb aktiivsete punktide mõjutamisel.


Tuina on tõhus erinevate selja-, kaela-, pea- ja liigesvalude korral. Aitab ka krooniliste valude, sporditraumade, unetuse/unisuse, depressiooni, stressi, rahutuse, kõhukinnisuse või -lahtisuse, peavalude ja migreeni, bronhiaalastma, külmetushaiguste ning mitmete teiste tervisehädade korral.


Soovituslik massaaži kestus: 30-60 min

Hinnad:

30 min - 15 eurot

60 min - 25 eurot

90 min - 35 eurot