Miks valida meid?


Kogu teenitud raha läheb ühiskondlikesse tegevustesse.Meie kliendid hindavad meie kortereid väga kõrgelt.Meil ei pea muretsema oma ökoloogilise jalajälje pärast.

„Inimene kohtub inimesega”

Läbi mitme aasta kestva kohtumistesarja “Inimene kohtub inimesega” eesmärgiks on tuua vahetusse kontakti loomeinimesed ja nende loomingu austajad. Igal aastal kutsutakse esinema ühe kultuurivaldkonna esindajad Eestimaa eri paikadest.  Sel hooajal on meil külas näitlejad.


Tegu on avalike kohtumisõhtutega, mis võimaldavad lähedasema sideme ja diskussiooni teket näitlejate ja vaatajate vahel, andes nii näitlejale võimaluse suhelda silmast-silma oma vaatajaskonnaga. Samas pakub kohtumine ka publikule võimalust tutvuda näitleja silmapaistva ja huvitava isikuga. Mõnusas õhkkonnas räägivad näitlejad oma tööst, filmidest või näidenditest, ja muust huvitavast, ning kuulajatel on võimalus esitada neile küsimusi nii näitlejaameti kui ka näiteks nende huvide ja hobide kohta.


Eelnevad üritused on näidanud, et selline publiku ja esineja vaheline emotsioonide ja kogemuste jagamine on meeldivat elamust pakkunud kõigile osalejatele.