Martin Tulit

Martin on Tartu Ülikooli skandinavistika kasvandik. Käimas on 3. kursus rootsi keele erialal, sekka ka riigiteadusi ja rahvusvahelisi suhteid kõrvaleriala näol. Tegelikkuses on Martinil ülikoolis käsil hoopis neljas aasta kuna õppeaastal 2008/09 käis ta end Erasmuse programmiga täiendamas Rootsis, Uppsalas.

Domus Dorpatensises juhib Martin Maailmafilmi projekti, mille raames näidatakse häid ja parimaid dokfilme ning palju muudki. Selle projekti juurde tõi Martini soov aktiivsemalt osaleda globaalprobleemidega tegelemises ja kajastamises.
Kuna Martin on natuke ka filmifriik, kes on osalenud dokfilmide koolitusel ja teinud ka ühe lühidokumentaali, siis paistab just õige koht olevat see Maailmafilm.

Lisaks on Martin aktiivne liige ESN Tartus ehk Erasmus Student Networki Tartu sektsioonis. See on organisatsioon, mis tegeleb Tartusse saabuvate välistudengitega, et nende olemine siin võimalikult mitmekülgne ja võimalusterohke oleks.

Oma elu värvikamaks loomiseks on Martin muuhulgas reisinud pöidlaküüdiga läbi Balkanimaade, tegelnud kahevõitlusaladega ning töötanud ja kogemusi omandanud erinevates ametites.