Külaliskorterite kalender

1) Valige periood (algus- ja lõppkuupäev) millal soovite meie juures ööbida.
2) Valitud perioodil vabad korterid:

Külaliskorter nr:

Hea Domuse sõber, endine ning tulevane külaline!

 

Praeguste ärevate aegade valguses soovib Domus Dorpatensis anda oma panuse meie kogukonna majanduse jätkusuutlikusse, tervena püsimisse ning turvalisusesse.

 

Domuse kümme hästi varustatud külaliskorterit pakuvad sulle õdusa pelgupaiga pärast reisilt naasmist või vaikse töökeskkonna otse Tartu südames – oleme kõigele (häda)vajalikule lähedal (nt poed, apteek jms) ning tagame seejuures siiski privaatsuse ja turvalisuse.

 

Korterites olev WiFi aitab sul ühenduses olla oma lähedastega või pidada veebikoosolekuid, suured kirjutuslauad ootavad, et laotaksid nende peale oma mõtetest tulvil paberid või kunstipärased ideed.

 

Me saame praegusel ajal pakkuda kõige tähtsamat:

  • privaatsust ja rahulikku 24/7 kodu-kontori võimalust – saab tööd teha ja samas ka magada, süüa teha jne.
  • turvalist keskkonda – desinfitseerimisvahend ja kummikindad on meie poolt olemas – nii sinu enda kui ka su pere süda on rahul – oled kaitstud!
  • rohelist keskkonda - kasutame keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid, sorteerime prügi ja kasutame kõiki ressursse säästvalt - ka Sinu tervise huvides!
  • Domus Dorpatensis on teaduse ja kultuuri sihtasutus – meie juures olles saad anda Eesti ning Tartu kultuuriellu otsese ja kaudse panuse!
  • tule ja ole loov – tegele siin kasvõi käsitöö ja kunstiga, kui koduses elus hobide jaoks ruum otsa saab – meil on ja me soovime seda sulle pakkuda!
  • võta ühendust ja uuri täpsemalt järele, kuidas saaksime teha sulle parima ning soodsaima võimaluse sinu elukvaliteedi tõstmiseks ja keeruliste aegade üleelamiseks!

 

Tule ja leia oma turvaline elu- ja töökeskkond meie juurest!