Miks valida meid?


Kogu teenitud raha läheb ühiskondlikesse tegevustesse.Meie kliendid hindavad meie kortereid väga kõrgelt.Meil ei pea muretsema oma ökoloogilise jalajälje pärast.

Loeng ja töötuba "Sinule, koerasõber" 21.10.2008

Kui oled loomasõber ja sulle pakub huvi kodutute loodame teema või plaanid äkki ise varjupaigast endale mõne neljajalgse sõbra soetada, siis loe edasi.

 

SA Domus Dorpatensis korraldab loengusarja "Sinule, koerasõber". Oktoobrikuus paneme suurimat rõhku just kodututele loomadele. Väikese loengu peab Virumaa loomade varjupaigas tegutsev Liis Lill, kellelt on võimalik küsida kõike teemakohast ja huvitavat.

 

Kohal on ka United Dogs’i esindajad, kes annavad ülevaate enda veebileheküljest Kutsu.ee ning  natuke üldisemast koerapidamisest.

Et aga tegevust oleks rohkem, on plaanis ka praktiliste näpunäidete nurga korraldamine. Hakkame koertele papusid valmistama.

 

Kuna iga õige koeraürituse juures peab ka asjaosaline ise kohal olema, siis on kõigil võimalus imetleda Shar pei tõugu koera.

 

Üritus toimub 21.oktoobril 2008 SA-s Domus Dorpatensis aadressil Ülikooli 7 algusega kl 17.00.

 

Ülevaade üritusest:

Mariana korraldas loengusarja "Sinule, koerasõber" esimese ürituse kodutute loomade teemal. Üritus toimus 21. oktoobril, kell 17.00-19.00.
Inimesi tuli kohale 15 ringis.

Kõigepealt tegid sissejuhatuse Kutsu.ee ja Kiisu.ee tegijad. Nad rääkisid oma veebilehe tekkimisest ja arengust ning üldisemast koerapidamisest. Järgmisena rääkis Virumaa loomade varjupaiga vabatahtlik juhataja Liis Lill kodutute loomade teemal. Ta töötab ka Loomakaitse Seltis ning lisas veidike ka selle asutuse töö ja kohustuste kohta. Inimesi tundus teema väga huvitavat ja nad küsisid nii mõnedki huvitavad ja teemakohased küsimused. Hilisemast vestlusest selgus, et mõnel külastajatest oli juba kogemusi varjupaigast looma võtmisega, teistel oli see aga plaanis ja nad soovisid rohkem informatsiooni vastava teema kohta. Pärast seda tegime väikse kohvipausi. Lõppu jäi praktiliste näpunäidete nurk. Valmistasime koertele papusid. Näidata oli palju erinevat stiili ja erineval moel tehtud papusid, mis inimestele väga meeldisid. Kutsu.ee disainer Liis õpetas, kuidas mõningaid neist papudest valmistada.
Üritus läks hästi ja loodame, et järgmisel korral on huvilisi natuke rohkem.