Miks valida meid?


Kogu teenitud raha läheb ühiskondlikesse tegevustesse.Meie kliendid hindavad meie kortereid väga kõrgelt.Meil ei pea muretsema oma ökoloogilise jalajälje pärast.


Vestlusõhtu "Inimene kohtub inimesega": Katariina Unt 28.03.2012

Mõeldes märtsikuu vestlusõhtule, kerkivad pähe kaks sõna – inspireeriv ja omanäoline. Tallinnast sõitis meile külla parima naisnäitleja preemiaga pärjatud Katariina Unt. Tema oli ka ainsaks kõnelejaks, sest meie teine kutsutud külaline, luuletaja Carolina Pihelgas, haigestus enne vestlusõhtu toimumist. Loodame, et nüüdseks on kopsupõletik seljatatud ning täname teda siira abi ja muretsemise eest ürituse kordaminekul.


Naiselik ja lummav Katariina tõi Cafe Noir`i täis austajaid ning austajannasid, kes kuulas teda hardunult. Näitlejanna jagas kuulajaskonnaga vahetult oma läbielamisi nii minevikust kui ka olevikust – saime osa ta lapsepõlvest, perest, esimestest lavakogemustest, lavakunstikooli katsetest, arengust ja muutustest näitlejana jpm. Puudutamata ei jäänud ka tulevik ees ootavate väljakutsete näol, nagu tulevase kursuse juhendamine ühes Peeter Raudsepaga lavakunstikoolis. Isiklikud kogemused vaheldusid filosoofiliste mõtisklustega, mistõttu ilmusid Undi sõnad kõrvu ka päevi pärast vestlusõhtu toimumist.


See õhtu ühes Katariina lugudega näitas taas, miks me hakkasime tegelema sellise üritusega nagu “Inimene kohtub Inimesega” – et õppida, vaimustuda ja jagada.