Miks valida meid?


Kogu teenitud raha läheb ühiskondlikesse tegevustesse.Meie kliendid hindavad meie kortereid väga kõrgelt.Meil ei pea muretsema oma ökoloogilise jalajälje pärast.Vestlusõhtu "Inimene kohtub inimesega": Mihkel Poll ja Laura Kvelstein 10.01.2012

Nüüd on neid kaks! Teine vestlusõhtu leidis aset ühes pianisti Mihkel Polli ja tantsija Laura Kvelsteiniga.

Vaatamata esinejate esmakordsele kohtumisele, põimisid nad põnevalt oma maailmad - muusika ja tants -, kus nad tiirlevad. Laura kõneles kuulajaskonnale oma jõudmisest kaasaaegse tantsuni, selle hetkeseisust Eestis, lootustest.

Mihkel jagas mõtteid Eesti ja maailma muusikamaastikust, haridussüsteemist, aplausist, oma kujunemisest pianistiks jne.

Kui eelmine vestlusõhtu julgustas haarama seljakoti ja peitu pugenud julguse järgi, siis seekordne kohtumine andis tõuke olema järjepidev ja kuulama oma südant. Niivõrd tore oli näha, et meie ootused projekti luues läksid täide, ehk triloog tõesti leidis aset, ning kuulama tulnud inimesed jagasid lahkelt kerkinud mõtteid ja esitasid rohkelt küsimusi. Iga kuulaja mõtteavaldus tõi esinejate juures esile uue tahu, mis muidu oleks jäänud avastamata. Hea meel oli aga näha, et pärast vestlusõhtu lõppu jäi nii mõnigi kuulaja Cafe Noir`i arutlema kuuldu üle ning oldi valmis meiega jagama oma muljeid. Püüame kindlasti kasutada sõbralikku kriitikat järgmiste kohtumiste paremaks muutmiseks.

Kohtumiseni juba veebruaris!