Miks valida meid?


Kogu teenitud raha läheb ühiskondlikesse tegevustesse.Meie kliendid hindavad meie kortereid väga kõrgelt.Meil ei pea muretsema oma ökoloogilise jalajälje pärast.Vestlusõhtu "Inimene kohtub Inimesega": Martti Helde ja Sven Vabar 16.02.2012

16. veebruaril oli Café Noir täidetud kirjandus- ja filmihuvilistega, kes tulid kuulama Martti Helde ja Sven Vabari mõtteid ja arvamisi. Martti on noor režissöör, kelle hool ja tähelepanu on hetkel koondunud filmile “Risttuules”. Küüditamisest kõneleva linateose katkendeid õnnestus kuulajaskonnal näha ka vestlusõhtul, olles värvikaks ilmestuseks noormehe juttudele sellega kaasnevatest õnnestumistest ja murekohtadest. Keskmes oli loomulikult ka eesti film tervikuna, sest selle auväärne juubel 100 väärib ohtralt tähelepanu. Inspireeriv oli näha Martti jäägitut pühendumust oma armastusele – filmile – ja kuulda tema seiklustest üle maailma.


Kultuuriajakirjanik Sven Vabarist õhkus aga mõnusat-siirast Tartut, mis pani end kuulama. Kuulama kirjandusest, esimestest ning armastatud filmidest, blogimisest ja heade mõtete linnast endast, kuhu inimesed – nagu Sven välja tõi – kaovad mõnikord ära. Mehed rääkisid rohkelt Tartu ja Tallinna erinevatest mentaliteetidest ja tegevustest, mida see soosib. Pealinn oma kiirusega sunnib avastama ja ajaga sammu pidama, et mitte jalgu jääda. Tartu on aga Tartu – rahulik, pisike ja lummav.

 

Mehistele kõnelustele vahelduseks ootab meid aga ees naiselik märtsikuu ühes uue vestlusõhtuga! Seniks aga häid mõtteid, julgust neid jagada ning rohkelt päikest!

 

Kohtumiseni!