Miks valida meid?


Kogu teenitud raha läheb ühiskondlikesse tegevustesse.Meie kliendid hindavad meie kortereid väga kõrgelt.Meil ei pea muretsema oma ökoloogilise jalajälje pärast.


"TED2012: Full Spectrum" konverentsi vaatamine 1.3.2012


1. märtsil toimus Domus Dorpatensises järjekordne TEDx üritus. Seekord oli võimalik videoühenduse vahendusel vaadata USAs toimuvat Ted2012: Full Spectrum konverentsi.

Ürituse käigus vaadati konverentsi teisel päeval toimunud nelja sessiooni, mille nimedeks olid labor, maa, rahvahulk ja linn. Nende käigus rääkisid erinevad inimesed kuni 18 minuti pikkuste inspireerivate kõnede käigus oma
tegevustest ja globaalsetest probleemidest. Lisaks ei puudnud konverentsilt ka meelelahutuslik osa erinevate lauljate, muusikute ning isegi Broadway etenduse näol.

Konverentsisessioonide vaheliste pauside ajal oli Domus Dorpatensises viibinud inimestel võimalus üksteisega suhelda ja erinevatel teemadel rääkida. Arutati nii koverentsil välja käidud ideede kui ka üldiste ühiskonnaprobleemide üle.

Ted2012: Full Spectrumi  ühisvaatamine oli inspireeriv üritus, kus kõigil osalejatel oli võimalik leida uusi ja huvitavaid ideid. Seetõttu pidasid inimesed edukalt ühisvaatamise lõpuni vastu, trotsides fakti, et see lõppes umbes kella kolme paiku öösel.