Miks valida meid?


Kogu teenitud raha läheb ühiskondlikesse tegevustesse.Meie kliendid hindavad meie kortereid väga kõrgelt.Meil ei pea muretsema oma ökoloogilise jalajälje pärast.


TEDxChange vaatamine 05.04.2012

5. aprillil toimus Domus Dorpatensises TEDxChange ülekande ühisvaatamine. Videoühenduse vahendusel vaadati Saksamaal Berliinis aset leidvat, koostöös Bill & Melinda Gatesi Fondiga korraldatud konverentsi TEDxChange: The Big Picture.


Konverents keskendus üldisele plaanile ehk inimkonnale kui vastastikku sõltuvale ülemaailmsele kogukonnale ja pöörati tähelepanu küsimustele, miks peaks investeerima globaalsesse tervisesse ja arengusse ning kuidas töötada nii geograafilisi kui poliitilisi piire ületades positiivsete muutuste poole.


Ühepäevase konverentsi esinejateks olid Melinda Gates, insener Jeff Chapin, rohelise tööstuse edendaja Sven Giegold, Aafrika Naiste Aregufondi tegevjuht Theo Sowa ja Senegali muusik Baaba Maal, kelle etteaste pakkus lisaks mõtlemisainesele ka paraja annuse esteetilist elamust. Käsitletavateks valupunktideks olid muuhulgas globaalse tervise arendamine, sanitaarsüsteemide loomine ja kollektiivse ettevõtluse tugevdamine arenguriikides, Aafrika naiste õigused ja naiste pereplaneerimisõiguse mõju kogu ühiskonna üldisele heaolule.


Ettekandjate head mõtted ja kirg, millega neid esitati, ärgitasid mõtlema teemadest edasi arutlema ka pärast ürituse lõppu, mis kulges hoolimata mõningatest probleemidest otseülekande kvaliteediga edukalt.