Miks valida meid?


Kogu teenitud raha läheb ühiskondlikesse tegevustesse.Meie kliendid hindavad meie kortereid väga kõrgelt.Meil ei pea muretsema oma ökoloogilise jalajälje pärast.Konverentsi "TEDxTallinn" otseülekande ühisvaatamine 04.05.2012

4. mail oli Domus Dorpatensises võimalik vaadata otseülekannet TEDxTallinna konverentsist.  Seekordse konverentsi läbivaks alateemaks oli nihe, mida ürituse korraldajad iseloomustasid järgnevalt: “Nihe on sisuline muutus, mis toimub süsteemi toimimise käigus. Muutus käitumises, mõtteviisides, arusaamades. Muutus, kus midagi toimub mitte lihtsalt rohkem või vähem, vaid kus teisiti on midagi põhimõttelist ja olulist”.


Otseülekanne kestis kella üheksast hommikul kella kuueni õhtul ning oli jaotatud neljaks sessiooniks. Nende käigus rääkisid kutsutud inimesed 18 minuti jooksul inspireerival moel tegevusest, mis seostus mingil viisil konverentsi alateemaga ja mis neile endile südamelähedane oli. Esinejate seas olid näiteks sellised tegelased nagu Julia Laffranque, Andres Lehtmets, Steve Omohundro, Teele Pehk jt. Sessioonide vahepeal toimusid vahepausid, mis võimaldasid osalejatel mõtteid koguda ja neid kaasosalejatega jagada.


TEDxTallinna konverentsi ühisvaatamine oli üritus, mis võimaldas kuulda nii Eesti kui välismaiste tegelaste uudseid lähenemisi ja inspireerivaid mõttekäike. Kuuldu avardas kindlapeale maailmapilti. Kuulajaskond ei lasknud ennast isegi segada vahepealsetest probleemidest otseülekande ühenduse ja kvaliteediga. Ühisvaatamisel valitses üleüldine hubane keskkond.