Miks valida meid?


Kogu teenitud raha läheb ühiskondlikesse tegevustesse.Meie kliendid hindavad meie kortereid väga kõrgelt.Meil ei pea muretsema oma ökoloogilise jalajälje pärast.Vestlusõhtu "Inimene kohtub inimesega": Ilmar Raag ja Rando Kruus 08.08.2013

“Inimene kohtub inimesega” sarja kolmas hooaeg sai avalöögi tavatust varem – suvel. Uue hooaja esimene vestlusõhtu toimus Genialistide Klubis ning koostöös Indiefesti ja Tartuffiga. Sellest tulenevalt oli vestlusõhtu põhiliseks jututeemaks looming ja armastus ning nendel teemadel käisid rääkimas režissöör Ilmar Raag ja Odd Hugo muusik Rando Kruus.

 

Täpsemalt küsisime Raagilt ja Kruusilt, kas armastus on loomingu üks põhiprintsiipe ja põhiline tõukejõud. Samuti, kuidas kujutada armastust originaalselt, sest on see ju üks enamlevinud teemasid igasugusesloomingus, ning kas ja kui palju tohiks loomingusse iseennast panna.

 

Mõlemad mehed jõudsid järeldusele, et igasugusesse loomingusse pannakse paratamatult iseennast sisse, sest nii filmis kui muusikas jutustatakse suuresti enda kogemustest ja mõtetest. Nii avaldas Raag, et igas tema filmis on sees üks tema alter ego, ning Kruus lisas, et nende bändi nimes figureeriv Hugo on mõnes mõttes nii tema kui bändikaaslase Oliver Vare alter ego. Küll aga rääkis Raag, et tema sõnastaks loomingu tõukejõudu pigem kirena kui armastusena.

 

Palju jõudsime rääkida ka Ilmar Raagi uuest filmist “Kertu”, Odd Hugo suvisest Euroopa vallutamisest ning režissööri ja bändi tulevikuplaanidest. Publikule pakkusid huvi mõlema tulevikuplaanid ja ideed ning nendest oleks võinud veel pikemalt rääkida, sest küsimusi publikust muudkui tuli, kuid nagu ikka, seadis aeg range piiri, kuna nii Tartuffi kui Indiefesti kavas ootasid oma järge head filmid ja veel paremad üritused.

 

Teine vestlusõhtu pärast hooaja avalööki toimub juba novembris ning jätkuvalt koostöös PÖFFiga. Ootame kõiki huvilisi taaskord filmide kõrvalt ka vestlusõhtut nautima. Kohtumiseni!