Domus Dorpatensis - uudised ja blogi

Martin A. Noorkõiv

Tegevjuht ja juhatuse liige
Martin tegeleb sihtasutuse igapäevase juhtimise ja suunamisega. Osaleb aktiivselt eksperdina Eesti kodanikuühiskonna, sotsiaalse ettevõtluse ning kõrghariduse teemalistes aruteludes. Koolitab strateegilise juhtimise, turunduse ja kommunikatsiooni, vabatahtlike kaasamise ning mitmetel teistel teemadel. Martin on lõpetanud Tartu Ülikooli majanduse erialal.

Laiema valdkondliku arengu nimel lööb Martin kaasa Vabaühenduste Liidu (EMSL) nõukogus ning Tartu ülikooli senatis.

Varem on Martin panustanud Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku (SEV) nõuandvas kogus ning olnud Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees ning Eesti Üliõpilaskondade Liidu (EÜL) volikokku.

Domuses on Martin varem algatanud TEDxTartu konverentsid, Noorte Liidrite juhtimisportaali ja -juhtimiskoolid, olnud Eesti Kodanikuühiskonna Nädala ja DD Mõtlemisfestivali peakorraldaja. Aastate jooksul on Martin vedanud eest DD Akadeemia ja SEIKU programmide loomist ja käivitamist, millest on tänaseks päevaks saanud Domuse põhiprogrammid.

Lisaks Domusele on Martin olnud Tartu Noortevolikogu ja AIESEC Tartu juhatuse liige. Tegelenud Let's Do It World sotsiaalmeediaga, löönud kaasa Rahvakogu ettevalmistavas töögrupis, korraldanud Noorte Innovatsioonikonverentsi, Varivalimiste- ja Poliitikud Kooli projekti, Synergy 2009 konverentsi ja muid üritusi. Samuti töötanud IT firmas Tartus, teeninud ise IT-ettevõtja leiba ning omandanud lisakogemusi turu-uuringute firmas Indias.

Vabal ajal on Martin reisinud läbi suurema osa Euroopast, Põhja-Aafrikast ja Lähis-Idast ning talle meeldib kõik, mis seostub ulmega - filmid, raamatud ja põnevad vestlused.Meedia- ja arvamus:


Kontakt: