Teeme Ära Noorteprogramm

Kas tahad saada huvitavat kogemust ning panustada Eesti kodanikuühiskonna arengusse?! Pakume Sulle võimalust, mida oleks patt maha magada. Teeme Ära otsib oma ridadesse maakondlikke noortejuhte, kes kaasaksid noori talgutel osalema ning neid ka algatama. Talgute näol on tegu võimalusega oma piirkonna kodanikualgatust elavdada ning ühise elukeskkonna heaks midagi ära teha - ühiselt parandada, lageda platsi peal üles ehitada, koristada
jne.

Milline on hea noortejuht?

* on vanuses 18-30

* tunneb piirkonna noorteühendusi

* on kursis Teeme Ära tegemistega

* hea ja avatud suhtleja

* on valmis tegema koostööd Teeme Ära maakondliku koordinaatoriga

Kui tunned, et  eelnev iseloomustas just Sind, siis palun pane mõne lausega kirja, miks sooviksid olla maakondlik noortejuht ning millised eelnevad kogemused Sind seejuures aitaksid?  Anna endast märku 7.märtsiks aadressil:
teemearanoored@gmail.com

Mis on talgupäev ning millal see toimub?


Teeme Ära talgupäev toimub traditsiooniliselt maikuu esimesel laupäeval, tänavu 3. mail 2014. Talgupäeva eesmärk on edendada ettevõtlikkust ja aktiivset eluhoiakut, parandades seeläbi meie ühist elukeskkonda ning
tugevdades kogukondi tervikuna. Üle-eestiline Teeme Ära talgupäev sai tõuke 2008. aasta suurest prügikoristusest ning sellele järgnenud 2009. aasta mõttetalgutest.


Alates 2010. aastast on talgute korraldamine iga aktiivse kodaniku, kogukonna ja ühenduse võimalus midagi oma elukeskkonna heaks teha. Seejuures otsustades ise, mis vajab ärategemist koduümbruses või kaugemal.
2013. aasta talgupäeval korraldati üle Eesti 1522 eriilmelist talgut kokku 40 098 osalejaga.

Rohkem infot: www.teemeara.ee