Domus Dorpatensis - uudised ja postitused


Jälgi meid Facebookis:

Alustas DD Akadeemia uuendatud programmi esimene lend (0)

Martin Noorkõiv 03.11.15

2015. aasta oktoobris alustas Domus Dorpatensise uuendatud arenguprogrammis 24 noort ja entusiastlikku inimest, kes on pärit kõikjalt üle Eesti.

Kolmandik uutest osalejatest õpivad magistri- ja kaks kolmandikku bakalaureuse tasemel. Esindatud on ka pea kõik Tartu kõrgemad õppeasutused. Kõigi ühiseks sooviks on saada ühiskondlike muudatuste eestvedajateks ning jätta oma positiivne jälg maailmale.

DD Akadeemia on aastane intensiivne programm, mis leiab aset 12 pika nädalavahetuse jooksul ning eeldab osalejatelt suurt pühendumust. Vastu pakub aga 7 kursust, mille edukas läbimine annab osalejatele uusi ülekantavaid oskusi, teadmisi ning kasulikke harjumusi.

Kursuste seast leiab väitluse (koostöös Eesti Väitlusseltsiga), oma algatuse käivitamise disainimõtlemise meetodite abil, suhtlemisoskuste treeningu, juhtimiskoolitused, palju interaktiivseid meetodeid ja grupis töötamist.

Uue programmi väljatöötamisesse on panustanud kümned inimesed viimase poole aasta jooksul. Eraldi tahaksime tänada Kristina Mändi, kes poole aasta jooksul aktiivselt kaasa töötas programmi arendamise juures. Programmi arendamise erinevaid aspekte on rahastanud Avatud Eesti Fond läbi EMP toetuse Vabaühenduste Fondi, Sotsiaalministeerium läbi Norra toetuste.
Jaga Facebookis

Kommentaarid

Kommenteeri

Email again: