Domus Dorpatensis - uudised ja postitused


Jälgi meid Facebookis:

DD kutsub baltisaksa ballile (0)

Uta Kührt 03.03.16

Olete kunagi kuulnud midagi baltisaksa ballist? Ei ole? Siis on viimane aeg kuulda! Olete midagi kuulnud sellistest tantsudest - française, troika, vengerka ja polonees? Ka ei ole? Tulge ja proovige ise järgi! 


Ball toimub laupäeval, 19. märtsil, kl 21.00 Tartu SKI ruumides, Kastani 1, Tartu. Uksed avatakse kell 20.30.

 

Tegemist ei ole teps mitte tavalise balliga - tantsitakse just neid tantse, mida muidu näeb vaid teleekraanilt ja kinolinadelt.

 

Õhtut sisustavad mitmekülgse muusikavalikuga Tobias Tammearu Quartet, huvitavad vestlused teiste külalistega, maitsvad suupisted ning loomulikult need samad huvitavad ja ajaloolised baltisaksa tantsud – française, troika, vengerka ja polonees.

Lisaks sellele saate jalga keerutada ka juba tuttavate tantsurütmide saatel – valsid, rumba, tango ja teised.

 

Ärge kartke, et française'i  tantsusammudega hätta jääte – Teid aitavad samal ajal toimuva rahvusvahelise intensiivkursuse osalejad, kellel sammud juba selged! Kui aga otsustate pileti juba eelmüügist ära osta, siis ootame teid ka tantsutundi, mis toimub reedel, 18. märtsil, kell 19 Tartu Saksa Kultuuri Instituudis, Kastani tänaval hoones number 1.

 

Riietus olgu kindlasti pidulik: meestel tume ülikond ja naistel pidulik kleit. Jalga pane viisakad, aga mugavad kingad, sest tantsida saab baltisaksa kombe kohaselt palju!

 

Piletid:  Õpilased, tudengid, pensionärid ja eelmüügist 7 eurot; täispilet ja kohapealt ostes 20 eurot. Ostes pileti eelmüügist, olete oodatud ka tantsutundi!

 

Lisainfo ja piletite eelmüük: uta.kuehrt@dorpatensis.ee

Jaga Facebookis

Kommentaarid

Kommenteeri

Email again: