Domus Dorpatensis - uudised ja postitused


Jälgi meid Facebookis:

DD Akadeemia programm otsib uueks hooajaks osalejaid (0)

Martin Noorkõiv 13.09.16
Sa ei tea veel täpselt, mida tahaksid teha oma eluga, aga tead, et tahaksid teha ära midagi olulist? Midagi, mis loeb? Midagi, millel võiks olla reaalne mõju ka pikkade aastate pärast? Siis oled jõudnud õigesse kohta!

DD Akadeemia on programm, mis on mõeldud noortele inimestele, kes tahavad teha asju maailmas paremaks, aga ei tea veel kuidas. DD Akadeemia õpetab just seda - kuidas reaalses maailmas reaalseid muutusi esile kutsuda.

Oleme programmi kokku toonud kõige arendavamad meetodid üle maailma. Loengute asemel teeme hoopis praktilisi harjutusi ning kasutame interaktiivseid meetodeid: väitleme, teeme projekte, töötame meeskondades jpm. Seepärast julgeme me anda garantii - kes meie programmi läbib, muutub. Muutub enesekindlamaks, veenvamaks, organiseerimisvõimelisemaks, teadlikumaks maailmast ja võimelisemaks muutma asju maailmas. Päriselt.

Lisainfot saab programmi infoõhtult, mis toimub 19.09 kell 18:15 Domus Dorpatensises. Infoõhtul tutvustame kogu programmi lähemalt, räägime kandideerimisprotsessist, toome oma kogemustest rääkima programmi vilistlasi ja vastame kõigile küsimustele! Uuri infoõhtu kohta lähemalt siit.

Kandideerimine (kuni 20.09) ja lisainfo: http://ddakadeemia.ee/
Jaga Facebookis

Kommentaarid

Kommenteeri

Email again: