Domus Dorpatensis - uudised ja postitused


Jälgi meid Facebookis:

Domus Dorpatensis on Tartu ja Tartumaa aasta kodanikeühendus 2011! (0)

Martin A. Noorkõiv 28.11.11

25. novembril toimunud Tartumaa Kodanikeühenduste konverentsil anti välja selleaastased kodanikeühenduste auhinnad ning Domus pärjati 2011 aasta kodanikeühenduse tiitliga! Loe auhinna kohta lähemalt Tartu Maavalitsuse lehelt.

Täname kõiki meie toetajaid, rahastajaid, partnereid, oma pühendunud töötajaskonda ning oma suurepäraseid vabatahtlike projektimeeskondi ja nende juhte!

2011. aasta jooksul on Domuses toimunud väga palju erinevaid projekte - korraldasime koos Eesti Väitlusseltsiga esimese Eesti Kodanikuühiskonna Nädala, kohtusime maailma riikidega Meet the World sarja jooksul, taasalustasime Inimene Kohtub Inimesega sarja, rääkisime Saksa okupatsiooni ja siirdeühiskondade teemadel, arendasime Noorte Liidrite juhtimisportaali ja Tartu Vabaühenduste Võrgustiku tegevusi, kogusime inimeste elulugusid Mäluvara projekti jooksul, korraldasime TEDxTartu konverentsi ning TED konverentside otseülekandeid ning palju-palju muud.

Tänaksime ka kõiki meie partnerorganisatsioone ja rahastajaid, ilma kelleta ühtki neist tegevustest olla ei oleks saanud! Suur-suur tänu!

Järgmisel aastal veel suurema hooga!
Jaga Facebookis

Kommentaarid

Kommenteeri

Email again: