Domus Dorpatensis - uudised ja postitused


Jälgi meid Facebookis:

Maa Tund: Domus lülitab tunniks tuled välja. Lülita Sina ka. (3)

Martin Noorkõiv 25.03.11

Kutsume kõiki üles 26. märtsi õhtul (kell 20.30-21.30) ühinema Maa Tunniga ning tõmbama pistikust välja kõik ebatarvilikud elektriseadmed. Earth Hour kampaanias osalemisega saab aega maha võtta ja veidi mõelda, kuidas igaüks meist saaks säästa rohkem energiat ja olla jätkusuutlikum.

Maa Tund on Maailma Looduse Fondi (WWF) poolt 2007. aastal Sydneys algatatud, nüüdseks ülemaailmseks muutunud aktsioon, kus tunniks ajaks lülitab üle miljardi inimese üle maailma oma elektriseadmed välja.

Seda teeme ka meie Domuses ning kutsume üles ka kõiki meie blogi lugejaid seda tegema (ning infot aktsiooni kohta levitama)!


Jaga Facebookis

Kommentaarid

Kai 25.03
Huvitav mida elektrijaamad sel ajal teevad? Kui nende koormust ei vähendata, siis läheb lihtsalt veidi energiat raisku ja muud ei midagi...


Martin 25.03
Eks selle aktsiooni mõte ongi pigem tähelepanu tõmmata ja mõtlema panna, kui konkreetselt selle tunni endaga midagi paremaks muuta.


custom writings 26.09
I always observe the hour of the earth. it does not allow much to plunge into an atmosphere of silence and coziness. custom writings for example


Kommenteeri

Email again: