Domus Dorpatensis - uudised ja postitused


Jälgi meid Facebookis:

Mida meie projektijuhid arvavad oma Domuse kogemusest... (2)

Uta Kührt 20.04.11

Tea Jänes


Minu jaoks on SA Domus Dorpatensis üks imeline võimaluste maa. Siinses positiivses ja toetavas keskkonnas on võimalik väga palju häid ja huvitavaid ideid ellu viia. Kui ainult endal oleks piisavalt jaksu, püsivust ja pealehakkamist, siis võimaluste puudust ei ole: tule ja tegutse ja tee hästi!


Lisaks on Domus ka koduks keset linna: olles pikalt Tartust eemal olnud või lihtsalt möödudes sealt kiirel hetkel, on ikka hea korraks läbi hüpata, tervitada ning tassike teed juua.


Ela ja sära ja tegutse!


Kadri Pelisaar


Kohtumisõhtute sarja „Meet the World” korraldamine annab mulle võimaluse ühendada oma erinevaid huvisid – reisimine, kultuuridevaheline suhtlemine ja missioonitunne tolerantsuse tõstmiseks. Reisimise all pean ma silmas mentaalseid rännakuid ühe õhtu jooksul, mida meie sarja üritused võimaldavad.


Loodan, et meie korraldatavad kohtumisõhtud mõjuvad meeliavardavalt ja silmiavavalt ka publikule. Tänu sarjale olen kohtunud väga põnevate inimestega nii Eestist kui välismaalt. Mul on hea meel, et „Meet the World” on mind kokku viinud toredate AIESECi liikmetega, kellega koos ürituste toimimise nimel tööd teeme.


Sarja korraldamine on mulle seni õpetanud, kui oluline roll on kommunikatsioonil ja kui ekslik võib vahel olla vaist, tuginedes liialt stereotüüpidele.


Tule kohtu Kadri, Tea ja teiste projektijuhtidega juba homme Domuse infoõhtul!

Jaga Facebookis

Kommentaarid

Martin 20.04
Loomulikult on meil veel mitmeid teisi projekte ja projektijuhte ning sellest homsel infoõhtul räägimegi :)


Martin 21.04
Aitäh kõigile, kes täna infoõhtul osalesid! Kandideerimistähtaeg on siis 27. aprill! :)


Kommenteeri

Email again: