Domus Dorpatensis - uudised ja postitused


Jälgi meid Facebookis:

On selgunud Domuse 2011.aasta stipendiaat (0)


01.12.11

30. novembril anti Tallinnas kodanikupäevale pühendatud ning kultuuriministeeriumi poolt korraldatud vastuvõtul välja 2011. aasta SA Domus Dorpatensis stipendium, mille pälvis Anneli Anijärv oma panuse eest kogukonna ning kodanikuühiskonna arendamisse.

 

Domus Dorpatensise selle aasta stipendiaat on Anneli Anijärv Tuhalaane külast, Karksi vallast, Viljandimaalt. Anneli töötab Tuhalaane külamaja juhatajana ning kasutab oma professionaalseid oskusi ka vabatahtlikuna, otsides fonde, kuhu kirjutada projekte, püüdes leida sponsoreid ja toetajaid ning kaasates vabatahtlikke, kes aitaks projektitegevusi ellu viia.


Tema vabatahtlik tegevus on kodukandile väga oluline, kuna Karksi valla ääremaana on Tuhalaane küla jäänud ilma paljudest teenustest, mis suurema keskuse inimestele on iseenesest mõistetavad ja kättesaadavad. 


Anneli on innukas ning inspireeriv uute ideede genereerija, projektide elluviija ja aruandluse esitaja, kes abistab, nõustab ja juhendab meelsasti ka ümberkaudseid külaseltse.

 

Igal aastal annab SA Domus Dorpatensis välja kodanikustipendiumi suuruses 1 000 eurot (varem 15 000 krooni), et tunnustada kodanikualgatust ja kohaliku elu edendamist. 40 taotluse hulgast tegi valiku stipendiumikomisjon, kuhu kuulusid Kodanikuühiskonna Sihtkapitali nõukogu esimees ning Domus Dorpatensise endine juhataja Kristiina Tõnnisson, Avatud Eesti Fondi Avatud Valitsemise programmi koordinaator Kelly Grossthal ja 2010. aasta stipendiaat Carmen Ott.


Rohkem infot Domus Dorpatensise stipendiumi kohta leiate siit:

http://www.dorpatensis.ee/sihtasutus/stipendium

Jaga Facebookis

Kommentaarid

Kommenteeri

Email again: