Domus Dorpatensis - uudised ja postitused


Jälgi meid Facebookis:

Tule osalema rahvusvahelises noorteprogrammis Bridge It! - kandideerimistähtaeg 22.mai (0)

Uta Kührt 27.04.16

Hea noor!

Kas soovid oma algatus- ja eestvedamisoskusi arendada? Kas näed oma kodukohas mõnd sotsiaalset probleemi ja soovid seda lahendada, aga teadmisi ja tuge napib?  Siis võib Bridge It! programm olla Sulle!DD Akadeemia kutsub Sind osalema rahvusvahelises ühiskondlike algatuste programmis Bridge It!. See on 6-kuuline programm, mille raames toimub kolm seminari. Kahe suveseminari eesmärgiks on anda inspiratsiooni ja vajalikke teadmisi, et sügisel ellu viia sotsiaalne algatus või projekt oma kodukohas. Saadud kogemused võetakse kokku talvisel seminaril. Programm toimub inglise keeles.


Bridge It! on mitteformaalsetel meetoditel põhinev programm noortele Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Loode-Venemaalt. Sobiv osaleja on vanuses 18–28 aastat. Programmis osalemine on tasuta, sõidukulud seminaridele kompenseeritakse 50% ulatuses.


Eelmise aasta programmi osaleja Joosep Kivastik räägib oma kogemusest:

„Kui soovisin Bridge It!'ist osa võtta, ei teadnud ma, mida oodata. Loomulikult eeldasin, et kogun projektijuhtimise alaseid teadmisi, aga see andis mulle veel palju enamat: headest uutest sõpradest kuni suurema enesekindluseni uutes ja võõrastes olukordades, ning loomulikult teadmise, et mul on võimalik osa võtta ühiskonna muutmisest. Olgu see sündmuse korraldamine, mingi organisatsiooniga liitumine või olles lihtsalt tähelepanelik ja aktiivne kodanik.“

 

Seminaride ajad, teemad ja muu kandideerimiseks vajalik info asub SIIN.

Kandideerimistähtaeg huvilistele Eestist on 22. mai. Jääme Su taotlust ootama!


Küsimuste puhul võta ühendust Domus Dorpatensise Bridge it’i kontaktisikuga aadressil: uta.kuehrt@dorpatensis.ee


Bridge It! korraldatakse koostöös organisatsioonidega Lätist (Оrbīta), Eestist (Domus Dorpatensis ), Venemaalt (Немецко-Русский обмен) ja Saksamaalt (Theodor Heuss Kolleg).


Jaga Facebookis

Kommentaarid

Kommenteeri

Email again: